Kontakt

Skontaktuj się z nami
Dane firmy
Kontakt - MagicSharks telefon

Telefon kontaktowy

+48 737 887 433

Kontakt - MagicSharks lokalizacja

Lokalizacja

05-800 Pruszków, Polska

Lista najczęściej zadawanych Pytań

Każda współpraca wymaga indywidualnego podejścia do potrzeb naszego partnera. Zawsze staramy się utworzyć wspólne pole do przyszłych działań. Najważniejszym czynnikiem jest odpowiednie zrozumienie oczekiwań i dokładne im sprostanie realizując obraną wizję.

Osoba zainteresowana konkretną usługą otrzymuje do wypełnienia spersonalizowany brief, który zawiera najważniejsze informacje dotyczące potrzeby naszego partnera. Taki dokument pozwala nam lepiej zrozumieć jego wizję i dokładniej wycenić realizowany projekt.

Okres realizacji ustalonych założeń zależny jest od konkretnej usługi. W przypadku tworzenia mniej wymagających witryn internetowych może to być kilka dni, a bardziej rozbudowane serwisy będą na to potrzebowały trochę więcej czasu. Kampanie marketingowe przeważnie potrzebują wstępnych ustaleń, konfiguracji, a następnie są realizowane w przedziale czasowym wybranym przez naszego partnera.

Do stworzenia serwisu internetowego potrzebny jest przede wszystkim wyraźny cel, potrzeba lub produkt/usługa, którą mamy zamiar zaoferować przyszłym gościom. Oprócz tego należy posiadać hosting i domenę, przygotować niezbędne treści oraz materiały wizualne, które posłużą nam do zbudowania owego serwisu dla naszego partnera. W przypadku braku którychkolwiek z wymienionych wyżej wymogów oferujemy pomoc w ich zrealizowaniu.

Domena jest unikalną nazwą Twojej strony internetowej. Przykładowo – twojadomena.pl

Hosting internetowy jest drugim niezbędnym elementem Twojej strony internetowej. Są tam przetrzymywane wszelkie pliki. Od poczty, przez witrynę do statystyk odwiedzających.

CMS (ang. Content Management System) to panel administracyjny do zarządzania stroną internetową. Używamy go do wprowadzania wszelkich zmian w budowie, edycji treści czy dodawania nowych funkcjonalności.